Mes ir mūsų kūryba. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mes ir mūsų kūryba. :)


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 apie lyla :}

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
lyla
Pradedantysis
Pradedantysis
lyla


Pranešimų skaičius : 7
Age : 30
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-06-12

apie lyla :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: apie lyla :}   apie lyla :} EmptyKv. 06 12, 2008 3:04 am

Sveiki :] taigi, nelabai mėgstu kurti tokias temas, bet tipo man dabar nėr ką veikt Like a Star @ heaven
Tai vat, visų pirma norėčiau paminėti, kaip skaityti mano nick'ą - laila, nes daugelis jį ir skaito lyla biggrin

Taigi, tikras mano vardas yra Dominyka, gyvenu Vilniuj, paskutinę vasaros dieną švęsiu savo 15 gimtadienį ir kitą dieną žygiuosiu į 9 klasę.
Žiauriai patinka fotošopint (dėl to ir esu čia), bet dabar šiek tiek išsisėmiau, be to, reiktų kiek labiau tobulintis ir stumtis į priekį.
Be fotošopinimo, man labailabailabailabai belekaip patinka keliaut (ypač į šiltus kraštus), klausyt muzikos, gamint valgyt (bet čia tik tais atvejais, kai gaminu ką nors skanaus), popomundint, žiūrėt serialus (ne muilo operas), atostogaut, žiūrėt futbolą.
Mėgstamiausios grupės - Paramore, Muse, Oasis, Arctic Monkeys, Klaxons, Kaiser Chiefs, Kasabian, Jimmy Eat World, New Found Glory ir t.t.t.t.
Ką čia dar.. Na, turiu sesę vyresnę, bet jau kuris laikas gyvenam atskirai, turiu juodą katiną Franko (sesė sugalvojo vardą biggrin ), mmm..
Norėčiau gyvent kur nors Prancūzijoj/Ispanijoj/Italijoj - vienžo, Europoj, bet ten, kur šilta.
Svajoju būt poliglote, t.y. mokėt daug kalbų. Dabar kalbu lietuviškai, angliškai, ispaniškai, prancūziškai (na, čia dar nelabai) ir lyg planuoju mokytis italų.

Net nežinau ką daugiau papasakot, tai jeigu kas domina - klauskit wink
Atgal į viršų Go down
Springtime
Administratorė
Administratorė
Springtime


Pranešimų skaičius : 104
Registration date : 2008-03-06

apie lyla :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: apie lyla :}   apie lyla :} EmptyKv. 06 12, 2008 3:43 am

welcome , tiesą pasakius ir aš skaičiau tavo nick'ą lyla, o ne laila unsure
Popomundint mėgstu ir aš (nežiniukams: tai toks ėėm.. žaidimas biggrin)
Na, turim kai ką bendro. sing
Žiūriu visiems tie Muse'ai patinka cool
Sutarsim manau, kalbant ir apie tuos santykius, kuriuos jau turime wink
Atgal į viršų Go down
https://kitokie.forumlt.com
lyla
Pradedantysis
Pradedantysis
lyla


Pranešimų skaičius : 7
Age : 30
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-06-12

apie lyla :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: apie lyla :}   apie lyla :} EmptyKv. 06 12, 2008 7:22 am

Tai pradėk skaityt kaip laila tongue
Mes JAU sutariam biggrin
Atgal į viršų Go down
Springtime
Administratorė
Administratorė
Springtime


Pranešimų skaičius : 104
Registration date : 2008-03-06

apie lyla :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: apie lyla :}   apie lyla :} EmptyKv. 06 12, 2008 8:46 am

Bandysiu, bandysiu music3
Jei mes JAU sutariam, tada džiaugiuosi biggrin
Atgal į viršų Go down
https://kitokie.forumlt.com
Sponsored content





apie lyla :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: apie lyla :}   apie lyla :} Empty

Atgal į viršų Go down
 
apie lyla :}
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Apie myl :]*.
» Apie Zozoolyte.
» Apie HappyKid.
» Daina apie Vile

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes ir mūsų kūryba. :) :: Forumiečiai :: Visa tiesa apie forumiečius-
Pereiti į: